Beroepspersoneel Groningen

Regiomanager Noord

Lesmond Prinsen
T: 0512-370 485 / 06-21287188
E: l.prinsen@vvn.nl

Districtscontactpersoon, projectleider Vereniging/ Jongeren/Senioren

Aafke Hania
T: 0512-370485/ 06-51463511
E: a.hania@vvn.nl

Projectleider Kind en Verkeer

Sylvie de Jong
T: 0512-370485
E: s.de.jong@vvn.nl

Projectleider Veilige schoolomgeving

Eeske Verhallen en Margot Blaauw

T: 0512-370485
E: e.verhallen@vvn.nl en m.blaauw@vvn.nl

Projectleider Alcohol en Verkeer

Martijn Oosterveld
T: 0512-370485/ 06-47073785
E: m.oosterveld@vvn.nl

Projectleider Buurt en bewoners

Anouck Veenstra
T: 0512- 370 485/06-21287932
E: a.veenstra@vvn.nl

Projectleider

Detty Wezeman
T: 0512-370485
E: d.wezeman@vvn.nl

Projectleider Meldpunt

Robin Inpijn
T: 0512 - 370 485
E: r.inpijn@vvn.nl

Regioassistentes

Dewi Brust
T: 0512- 370485
E: d.brust@vvn.nl

Annemiek van der Wal
T: 0512-370485
E: a.van.der.wal@vvn.nl

Financiële administratie

Joset Tiddens
T: 0512-370485/ 06-54254704
E: j.tiddens@vvn.nl